SKU: T93T2R6SK
Barva: modré / Blue

The North Face M Nvlty Cyclone 2

-40% 2 565 

1 539 

Skladem
oficiální prodejce - pouze originální produkty
DORUČENÍ DO 2 DNŮ
VRÁCENÍ 30 DNÍ
SHOOOS@SHOOOS.CZ
Telefon: +420 277 277 968

Nedovol, aby ti jarní počasí zkazilo plány. Toto prohlášení je krátkou prací větru a sprch a můžete ho zabalit do vlastní kapsy, až se oteplí.

WindWall ®-100% polyester tkaná zastávka s trvanlivou vodou-repelentem (DWR) dokončete < br/> 53% Nylon, 47% Polyester < br/> tkané Nefluorovanými trvanlivým (DWR)

vodotěsná tkanina poskytuje bezneproniknutelnou bariéru proti vlhkosti. < br/> pro pohodlnou a flexibilní aktivitu snižuje odolnost větru. < br/> na povrch se může odpařit vlhkost.

loga na levém hrudníku a zpět-pravé rameno < br/> uvolněné na < br/> vysoce odolné proti větru < br/> novinka Trim a Fabric < br/> připojeno, nastavitelná digestoř < br/> nechráněný přední zip s vnitřním návrhem poklopem < br/> nechráněné příruční kapsy < br/> batohy na levé straně kapsy < br/> elastická vazba na manžety a lem

Severní tvář ® základní úkol zůstává nezměněn od roku 1966: poskytuje nejlepší vybavení sportovcům a modernímu průzkumovému programu, podporuje zachování exteriéru a inspiruje celosvětové hnutí průzkumu. Severní tvář byla postavena na lásce k přírodě a touze umožnit všechny typy průzkumu, od vašeho dvorku až po Himáje. "Za posledních 50 let jsme žili na našem" skutečném severu ", přesvědčení, že průzkum má sílu nás změnit, vyzvat nás a pomoci nám vidět svět z nových perspektiv."

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnocení
0/5

Recenzie od zákazníkov

5/5
Anonym
29.06.2019
 
5/5
Anonym
13.06.2019
 

Související produkty

© SHOOOS