SKU: 01039-LWL
Barva: bílé / White

Shooos Legacy Off-white T-Shirt Limited Edition

750 
Skladem
oficiální prodejce - pouze originální produkty
DORUČENÍ DO 2 DNŮ
VRÁCENÍ 30 DNÍ
[email protected]
Telefon: +420 277 277 968
Tričko z organické bavlny, jehož autorem je Shooos a designér @Robo Ileš . Všechna trička mají příjemné zemité barvy, které podtrhují podstatu sdělení: část peněz získaných prodejem triček věnujeme „iniciativě My sme Les“, jejíž činností podporujeme ochranu slovenských lesů.

Biobavlna
Trička jsou vyrobena ze 100% organické bavlny. Tato bavlna se vyrábí z geneticky nemodifikovaných rostlin a bez použití jakýchkoli syntetických zemědělských chemikálií, jako jsou hnojiva nebo pesticidy, s výjimkou těch, které umožňují certifikované ekoznačky. Jeho produkce podporuje a zvyšuje biologickou rozmanitost a biologické cykly.

Fair wear standard
Trička byla vyrobena v továrně s označením Fair wear.
Kodex je základem spolupráce mezi Fair Wear a Členem. Jádro tohoto kodexu tvoří osm pracovních norem odvozených z úmluv ILO a Deklarace OSN o lidských právech. To znamená, že Fair Wear Code of Practice je založen na mezinárodně uznávaných standardech.
1. Zaměstnání je bezplatné
2. V zaměstnání nesmí docházet k diskriminaci
3. Zákaz vykořisťování dětské práce
4. Svoboda sdružování a právo na kolektivní vyjednávání
5. Platba životního minima
6. Přiměřená pracovní doba
7. Bezpečné a zdravé pracovní podmínky
8. Právně závazný pracovněprávní vztah

Podpořte slovenské lesy ještě dnes!
Proč podporovat? Ze Slovenska mizí les v posledních letech ze zemí EU nejrychleji. Je dokázáno, že jediným účinným způsobem, jak zabránit změně klimatu a globálnímu oteplování, je les, les pohlcuje obrovské množství uměle vytvořeného uhlíku. Iniciativa „My sme Les“ má za cíl zakázat devastaci národních parků a vzácných lesů na Slovensku. Děsí nás bezskrupulózní těžba dřeva, která v nich probíhá. Jsme znepokojeni přístupem úřadů, který je vystavuje riziku. Jsme lidé, kteří milují lesy a chtějí je chránit pro budoucí generace.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnocení
0/5
© SHOOOS