Platba za zboží

V Shooos máte možnost zaplatit za zboží následujícími způsoby:

Platba kartou

Objednávku víte bezproblémově zaplatit platební kartou. Akceptujeme karty VISA, Mastercard, American Express a jiné. Při platbě kartou budete požádáni o zadání platebních údajů.

Při platbě kartou vyžadujeme 3D validaci. To znamená, že objednávku musíte potvrdit číselným kódem, který Vám přijde esemeskou.

Všechny operace platebními kartami na naší stránce jsou kryptované a zabezpečené. Vaše data jsou vždy chráněny a nemusíte se obávat o jejich zneužití. S detaily platebních údajů nepřicházíme do styku a jsou zpracovávány poskytovatelem platebních služeb, společností Adyen, která podléhá evropskému orgánu dohledu a také dohledu Holandské centrální banky.

Platba kurýrovi na dobírku (v hotovosti)

Pokud vám vyhovuje platba v hotovosti na dobírku, můžete za objednávku zaplatit i při převzetí zboží od kurýrní společnosti. V tomto případě vám bude účtován poplatek za dobírku ve výši 1 eur. Platit na dobírku lze pouze v hotovosti.

Platba v hotovosti / Kartou na prodejně

Při koupi zboží na prodejně máte možnost za zboží zaplatit hotově nebo platební kartou přímo v obchodě na Miletičova 5 v Bratislavě.

Online objednávky na osobní odběr nemusíte platit na stránce, ale také je můžete zaplatit až po vyzkoušení a odběru na prodejně.

PayPal

Pokud si při objednávání zboží zvolíte metodu Paypal, budete přesměrováni na poskytovatele platebních služeb, společnost Paypal. Jde o platbu, která proběhne přes vaše Paypal účet.

Výhodou Paypal je snadné a rychlé uhrazení částky při vrácení zboží.

Fakturace

Informace o platbě za zboží se nacházejí na faktuře, kterou posíláme automaticky e-mailem. Faktury netiskneme na papír a neposíláme v krabici. Je to také jeden ze způsobů jak se snažíme alespoň minimální šetřit životní prostředí.

Fakturu máte takto k dispozici online vždy když potřebujete zboží vrátit, vyměnit nebo reklamovat.

© SHOOOS