SKU: M30078_685
Barva: modré / Blue

Makia Direction Jacket M

-40% 4 700 

2 825 

Skladem
oficiální prodejce - pouze originální produkty
DORUČENÍ DO 2 DNŮ
VRÁCENÍ 30 DNÍ
[email protected]
Telefon: +420 277 277 968
Tato kratší klasická bunda vychází z ikonického modelu Harrington. Vnitřek má oxfordskou podšívku a náprsní kapsu. Vnější strana má pěkný vlněný povrch se dvěma kapsami v pase, odolným YKK zipem a skládacím stojáčkem s magnetickým zapínáním.

70% vlna 30% polyester | Vyrobeno v Číně

Makia je oděvní společnost se sídlem v Helsinkách, která byla založena v roce 2001 a vyrábí současné severské oblečení. Myšlenka Makia pochází z potřeby udržet se v teple v drsných podmínkách a zároveň se hodit do městského prostředí, a to jak kvalitou, tak i trendy, aby se staly součástí našeho každodenního života. Kolekce Makia je inspirována historií a okolím helsinského přístavu, kde sídlí ústředí značky, a vyvinula se v ucelenou řadu oděvů, které zakrývají každého od hlavy až k patě.

Stáli jsme dostatečně dlouho v chladném dešti, abychom upřednostnili jednoduchý a funkční design, který se zaměřuje na materiály respektující drsné severské klima. Makia se zrodila v helsinském přístavu na základě těchto zásad – obstát ve zkoušce času a doprovázet vás v nadcházejících letech.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnocení
0/5

Související produkty

© SHOOOS