SKU: DM13661601
Barva: černé / Black

Dr. Martens 1460 W Cherry Red

-14% 5 076 

4 374 

Skladem
oficiální prodejce - pouze originální produkty
DORUČENÍ DO 2 DNŮ
VRÁCENÍ 30 DNÍ
SHOOOS@SHOOOS.CZ
Telefon: +420 277 277 968
1460 je originální bota Dr. Martens. Rozpoznatelná DNA unisex bot vypadá takto: 8 očí, drážkované strany, poutko na patě, žluté prošívání a pohodlná, vzduchem odpružená podrážka.

Tyto unisex boty, vyrobené tak, aby vydržely, jsou vyrobeny pomocí jedné z nejlepších konstrukčních metod: Goodyear Welt – což znamená, že svršek a podešev jsou sešity dohromady naším tepelně zataveným Z-welt stehem. Bota sedí na naší ikonické podrážce AirWair™, která je odolná proti olejům a tukům s dobrou odolností proti oděru a uklouznutí, a je vyrobena z Arcadia, dvoubarevné odírací kůže, která je navržena tak, aby se zašpinila opotřebením a odhalovala pod ní základní barvu.

Svršek: 100% Kůže
Podšívka: 75 % textilie, 25 % kůže
Podešev: 100% PVC

Materiál: Kůže s vysokým leskem se základní barvou a kontrastním vrchním lakem, který se setře, aby se odhalila základní barva.
Návod na údržbu: Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem, nechte zaschnout a naneste čirý nebo barevný krém na boty na bázi vosku Dr. Martens podle potřeby, abyste obnovili požadovaný lesk. Na tuto kůži nepoužívejte žádné čističe kůže, mohly by poškodit dvoubarevný efekt.

Konstrukce: Jedná se o lemovaný produkt Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně svařeny a sešity, nikoli pouze slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnocení
0/5

Související produkty

© SHOOOS