SKU: DM11822203
Barva: hnědé / Brown

Dr. Martens 1460 Gaucho Crazy Horse

-15% 5 000 

4 250 

Skladem
oficiální prodejce - pouze originální produkty
DORUČENÍ DO 2 DNŮ
VRÁCENÍ 30 DNÍ
[email protected]
Telefon: +420 277 277 968
Nová kůže pro starou klasiku: tato kultovní 8oká bota 1460 je vyrobena z Crazy Horse, pevné kůže s opotřebovaným, zoufalým vzhledem.

Tato unisex bota je vyrobena ze všech klasických DNA Doc, včetně rýhovaných stran, smyčky na patě a žlutého prošívání. Byl vyroben tak, aby vydržel, a je vyroben pomocí jedné z nejlepších metod konstrukce: Goodyear Welt-což znamená, že svršek a podešev jsou spojeny naším tepelně uzavřeným stehem z-welt. Bota sedí na naší ikonické podrážce AirWair ™, která je odolná vůči olejům a tukům, s dobrou odolností proti oděru a skluzu.

Svršek: 100% kůže
Podšívka: 75% textil, 25% kůže
Podrážka: 100% PVC

Materiál
Crazy Horse je těžká kůže s tvrdým, opotřebovaným vzhledem, která dává oblíbený povrch bez tvrdé práce.

Pokyny pro péči
Nečistoty očistěte vlhkým hadříkem a nechte uschnout, poté naneste Dr. Martens Wonder Balsam, přidejte do obuvi pomocí houbičkového aplikátoru dodávaného s výrobkem. Alternativně, pokud je požadována vyšší úroveň poddajnosti, lze použít Dr. Martens Neutral Dubbin podle pokynů k aplikaci produktu.

Konstrukce
Toto je výrobek společnosti Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně utěsněny a sešity, nejen slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha - autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnocení
0/5

Recenzie od zákazníkov

5/5
Anonym
28.07.2019
 
5/5
Anonym
24.07.2019
 

Související produkty

© SHOOOS