Doprava a doručení

ONLINE objednávky

Po vytvoření objednávky vám přijde e-mail s potvrzením o vytvoření objednávky s jejím přesnými detaily. Pokud se tak nestane, neváhejte nás kontaktovat. (Někdy se stane, že e-mail přijde do spamu nebo jste udělali překlep v e-mailové adrese)

Vaši online objednávku zpracujeme, zabalíme a expedujeme, tj předáme do rukou kurýra většinou do 24 hodin od vytvoření objednávky.

Jakmile vaši objednávku odešleme, budete o expedici informováni e-mailem, ve kterém najdete i sledovací číslo a link vaší zásilky. Z e-mailu se dozvíte, kde se vaše zásilka nachází a kdy se bude přibližně doručovat. Také dostanete e-mailem fakturu.

Pokud se tak nestane, neváhejte nás kontaktovat a my vás o stavu vašeho balíčku informujeme.

OSOBNÍ odběr

Online objednávku na osobní odběr si umíte v průběhu následujícího pracovního dne vyzvednout na naší prodejně. Objednávky na osobní odběr vytvořené do 10:30 vám umíme na prodejně připravit ještě týž pracovní den.

Adresa obchodu Shooos: Miletičova 5, Bratislava 82108

Otevírací doba: Po-Pá: 12:00 - 18:00; So: 9: 00-13: 00

O uložení vašeho zboží na osobní odběr budete automaticky informováni SMS i e-mailem. Zboží vás bude čekat v obchodě po dobu 3 pracovních dnů. Pokud si zboží nevyzvednete do tří dnů, objednávka se automaticky stornuje.

Pokud si z jakýchkoliv důvodů přejete abychom vám zboží uskladnili na prodejně déle, není to problém, stačí nás předem kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a my vám vyhovíme.

E-mail: [email protected]

Telefon: +421 910 950 650

Při osobním odběru si zboží můžete vyzkoušet a pokud vám velikost nesedí, zboží nemusíte odebrat.

© SHOOOS