SKU: 1022948_01_01
Barva: modré / Blue

Carhartt WIP Ruck Single Knee Pant Blue

-47% 2 160 

1 134 

Skladem
oficiální prodejce - pouze originální produkty
DORUČENÍ DO 2 DNŮ
VRÁCENÍ 30 DNÍ
SHOOOS@SHOOOS.CZ
Telefon: +420 277 277 968
Kalhoty Carhartt WIP Ruck Single Knee Pant - Blue Rigid Kalhoty Ruck Single Knee Pant jsou upravenou iterací klasických pracovních kalhot se zúženou nohavicí. Kalhoty byly vytvořeny v Carharttově modrém denimu 'Norco', který je současně odolný a pohodlný, a v klíčových bodech napětí je vybaven kontrastním trojitým stehem.

Carhartt, původní značka pracovních oděvů založená v Detroitu v Michiganu v USA v roce 1889, od té doby vyrábí trvalé výrobky, které slouží a chrání pracovité lidi. Zařízení, které se zrodilo z respektu k těžce vydělanému dolaru, je vysoce kvalitní, extrémně trvanlivé a navždy spolehlivé, že bude fungovat v horších podmínkách a za každého počasí, protože Carhartt staví vybavení, které vám bude po celý den, každý den, 24/24 7.

Hamilton Carhartt, zakladatel Carharttu, byl nezávislý myslitel, nekonečný tvůrce, ale hlavně věřící v to, co se nikdy nedělo. Věřil v sebe a zboží, které vyrobil. A pro každého muže „přímočará dohoda, ať už pro mě pracuje, nebo ode mě nakupuje“. Přitom nevybudoval jen značku pracovních oděvů, ale vybudoval přátelství, která trvají přes 129 let. Carhartt dnes zastupuje každého muže nebo ženu, kteří řeší život se stejným duchem Hamiltona.

Jedna značka - dva příběhy
Začátek zhruba 100 let poté, co Carhartt začal vyrábět podbradníky v USA, Carhartt WIP začal upravovat tyto klasické produkty, aby sloužily evropskému publiku. Carhartt WIP dodnes přizpůsobuje kultovní vybavení Carhartt těm, kteří hledají vytříbený design a styl, který zůstává věrný původu značky.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnocení
0/5

Recenzie od zákazníkov

5/5
Anonym
23.06.2019
 
5/5
Anonym
20.06.2019
 

Související produkty

© SHOOOS