SKU: 1026392_PE_90
Barva: oranžové / Orange

Carhartt WIP L/S Chase T-Shirt Pepper Gold

-47% 1 080 

567 

Skladem
oficiální prodejce - pouze originální produkty
DORUČENÍ DO 2 DNŮ
VRÁCENÍ 30 DNÍ
SHOOOS@SHOOOS.CZ
Telefon: +420 277 277 968
Tato cihlově oranžová sponka od Carhartt WIP, postavená jako ztvárnění jejich trička Chase, je perfektní základní vrstvou pro každou příležitost. Jednoduše zdobená zlatými odznaky značky na hrudi, konstrukce z čisté bavlny v tričku slibuje pohodlí při každém nošení.

Carhartt, původní značka pracovních oděvů založená v Detroitu v Michiganu v USA v roce 1889, od té doby vyrábí trvalé výrobky, které slouží a chrání pracovité lidi. Zařízení, které se zrodilo z respektu k těžce vydělanému dolaru, je vysoce kvalitní, extrémně trvanlivé a navždy spolehlivé, že bude fungovat v horších podmínkách a za každého počasí, protože Carhartt staví vybavení, které vám bude po celý den, každý den, 24/24 7.

Hamilton Carhartt, zakladatel Carharttu, byl nezávislý myslitel, nekonečný tvůrce, ale hlavně věřící v to, co se nikdy nedělo. Věřil v sebe a zboží, které vyrobil. A pro každého muže „přímočará dohoda, ať už pro mě pracuje, nebo ode mě nakupuje“. Přitom nevybudoval jen značku pracovních oděvů, ale vybudoval přátelství, která trvají přes 129 let. Carhartt dnes zastupuje každého muže nebo ženu, kteří řeší život se stejným duchem Hamiltona.

Jedna značka - dva příběhy
Začátek zhruba 100 let poté, co Carhartt začal vyrábět podbradníky v USA, Carhartt WIP začal upravovat tyto klasické produkty, aby sloužily evropskému publiku. Carhartt WIP dodnes přizpůsobuje kultovní vybavení Carhartt těm, kteří hledají vytříbený design a styl, který zůstává věrný původu značky.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnocení
0/5

Recenzie od zákazníkov

4/5
Anonym
19.07.2019
 
5/5
Anonym
12.07.2019
 

Související produkty

© SHOOOS