Poznej Shooos

V SHOOOS máme vášeň pro kvalitní značky s dobrou myšlenkou a tak vám přinášíme výjimečný výběr tenisek a oblečení.

Kdo jsme?

Outfit začíná dobrými botami a s touto myšlenkou se v roce 2011 zrodilo v Bratislavě Shooos.

V Shooos jsme začínali jako obchod s obyčejnými teniskami. Postupně jsme se začali zaměřovat na městskou módu a vypracovali jsme se až do kategorie fashion specialist. Dnes dokážeme nabídnout přes 1500 modelů tenisek skladem. Důkladně vybíráme pouze ty nejlepší kousky.

Jak jsme rostli, zintenzívnila se i naše vášeň ke kvalitním značkám a tak jsme v roce 2016 zařadili do nabídky oblečení a jiné doplňky. Stali se z nás kurátoři stylu a kvality a proto pro naši kolekci vybíráme pouze ty nejvýjimečnější produkty z vybraných značek. To vše pro to, abyste mohli nosit ty nejnovější a nejoriginálnější věci.

Věříme že obchod by neměl spočívat pouze v prodeji, ale s sebou nést kus zodpovědnosti. Snažíme se orientovat na značky, jejichž misí je filozofie udržitelnosti a trvalého rozvoje. Upřednostňujeme transparentních a fair-trade dodavatelů, recyklované produkty, nebo oblečení z organické bavlny.

Od vzniku Shooos si kromě kvalitních produktů zakládáme i na kvalitním zákaznickém servisu, v rámci kterého odešleme zásilku do několika hodin.© SHOOOS