SKU: 159485C
Barva: žluté / Yellow

Converse Chuck Taylor All Star

-20% 1 750 

1 400 

Skladem
oficiální prodejce - pouze originální produkty
DORUČENÍ DO 2 DNŮ
VRÁCENÍ 30 DNÍ
SHOOOS@SHOOOS.CZ
Telefon: +420 277 277 968
Začalo to tím, že jsme si vzali nůžky k našim původním sklíčidlům, která z nich udělala basketbalové boty. Potom teniska unikla soudu do ulic a upevnila si status každodenní ikony. Co bude dál s nízkými sklíčidly, je jen na vás. Jsou univerzální, klasické a zcela vaše, můžete je nosit jakkoli chcete, kdekoli chcete a kdykoli chcete. Právě jsme vyrobili botu. Děláš příběhy.

Svršek plátna je lehký a odolný.
Nadčasová silueta, kterou znáte a máte rádi.
Nízký profil pro maximální flexibilitu.
Mediální očka zlepšují proudění vzduchu.
Přepracovaná poznávací značka All Star.
Chuck Taylor All Star Origins

Tenisky Converse Chuck Taylor All Star, které byly vytvořeny v roce 1917, byly originální basketbalové boty. Jeho použití se v průběhu let měnilo, ale stále je perfektní ve své jednoduchosti. Se svou nadčasovou siluetou, podrážkou z vulkanizovaného kaučuku a nezaměnitelnou nášivkou na kotník je Chuck připraven, abyste si jej mohli vyrobit podle sebe.

Brzy basketbalové týmy i američtí chlapci nosili Converse „Chuck Taylor“ All Stars. Ve třicátých letech navrhl Chuck Taylor bílý vysoký top model pro olympijské hry v roce 1936 a bota s vlastenecky červeným a modrým lemem se stala velmi populární spolu se všemi černými plátěnými a koženými modely All Star. Dnes si stále můžete koupit buď světlý optický bílý model, nebo bělavý nebarvený model zvaný nebělený nebo přírodní bílý.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnocení
0/5

Související produkty

© SHOOOS