SKU: 159485C
Barva: žluté / Yellow

Converse Chuck Taylor All Star

-24% 1 750 

1 325 

Skladem
oficiální prodejce - pouze originální produkty
DORUČENÍ DO 2 DNŮ
VRÁCENÍ 30 DNÍ
[email protected]
Telefon: +420 277 277 968
Začalo to tím, že jsme vzali nůžky do našich původních sklíčidel High Top Chucks a udělali z nich nízké basketbalové boty. Pak teniska unikla soudu do ulic a upevnila svůj status každodenní ikony. Co bude s Low Top Chucks dál, je na vás. Jsou všestranné, klasické a zcela vaše, můžete je nosit jakkoli chcete, kdekoli chcete a kdykoli chcete. Prostě vyrábíme boty. Vy tvoříte příběhy.

Plátěný svršek je lehký a odolný.
Nadčasová silueta, kterou znáte a milujete.
Nízký profil pro maximální flexibilitu.
Střední očka zvyšují proudění vzduchu.
Reimagined All Star SPZ.
Chuck Taylor All Star Origins

Tenisky Converse Chuck Taylor All Star, vytvořené v roce 1917, byly původní basketbalovou botou. Jeho použití se v průběhu let změnilo, ale stále je dokonalé ve své jednoduchosti. Se svou nadčasovou siluetou, vulkanizovanou gumovou podrážkou a nezaměnitelnou nášivkou na kotníku je Chuck připraven, abyste si jej přizpůsobili.

Brzy basketbalové týmy i američtí chlapci nosili Converse „Chuck Taylor“ All Stars. Ve 30. letech minulého století navrhl Chuck Taylor bílý vysoký top model pro olympijské hry v roce 1936 a bota s vlasteneckým červeným a modrým lemováním se stala velmi populární spolu se všemi modely All Star z černého plátna a kůže. Dnes si stále můžete koupit buď zářivě optický bílý model, nebo špinavě bílý nebarvený model s názvem nebělená nebo přírodní bílá.

Ako by ste ohodnotili tento produkt?

Hodnocení
0/5

Související produkty

© SHOOOS